Hlavní obsah
Článek

Martinu Big nejspíš netřeba představovat. Němka, která se nejprve zhlédla v extrémních plastikách, a když jí i to bylo málo, začala s neméně extrémní změnou barvy kůže, je známá firma. Aktuálně se prohlásila černoškou a hodlá přesídlit do Afriky, kde jí dle jejích slov bude lépe. Nejprve ale potřebuje víc plastik.

Martina, dnes již Malaika, proslula svou touhou po změně barvy kůže. Opalování a nástřiky jí však nestačily, a tak začala docházet na melaninové injekce, aby docílila kýženého výsledku.

A zatímco kvůli tomu osmatřicetiletou Němku spíš kritizovali, že se chová neeticky a jednoduše nikdy nebude černoška, ona je s výsledkem spokojená. A to natolik, že plánuje přesídlit do Afriky. Tamní kultura je jí prý bližší.

„Obdrželi jsme pozvání od mnoha afrických fanoušků, tak to nebude lehký výběr,“ prozradila modelka webu NeedToKnow.

Ta plánuje stěhování i s manželem Michaelem Großem. Aktuálně je ve hře Keňa a Namibie. Emigrovat plánovali prý již před lety, ale pak udeřila pandemie koronaviru.

Manžela však musela přesvědčovat. Vzhledem k tomu, že se Martina věnuje modelingu převážně v Evropě a USA, obával se, že pro ni v Africe nebude práce.

Než ale nadobro sbalí kufry, plánuje majitelka největšího poprsí v Evropě ještě několik zákroků. Půjde o zvětšení zadku a rozšíření nozder. Protože jde o extrémní plastiky, považuje za nutné, aby proběhly v Evropě.

Pak konečně může letět za svým snem. Malaika založila své dost naivní přesvědčení o snovém životě v Africe na třech návštěvách kontinentu.

„S Afričany cítím dost hluboké spojení. Když jsem poprvé v roce 2018 navštívila Nairobi, lidé mě poznávali, a dokonce se mnou chtěli selfie,“ libuje si.

Nejtvrdší kritiku schytává od Američanů, většinou jde ale jen o online komentáře. Lidé jsou zdrženliví, pokud Malaiku potkají osobně. Ta ale nikdy nevychází sama, vždy ji doprovází manžel.

V Africe je to prý jiné. „Jakmile vylezu z taxíku, vítají mě davy. Chtějí se se mnou fotit a zahrnují mě dotazy. Nemohu se dočkat, až tam budu žít,“ dodala na závěr.

5
fotek

Další články

Načítám