Hlavní obsah
Článek

Svátek svatého Valentýna někdo miluje, jiný ignoruje. Řada našich celebrit si ale svátek zamilovaných oblíbila. A každý ho pojímá po svém. Zpěvačka Tereza Kerndlová (38) prý má takový svátek s manželem Reném každý den. A to jsou spolu už řadu let.

Zpěvačka, jež se nedávno stala blondýnkou, má pro svého manžela jen samá slova chvály. „Jsi moje všechno. Nedá se říct, že bychom slavili Valentýn, První máj, výročí svatby nebo seznámení. Oslavujeme naši lásku každý den… you are my Valentine, René,“ vyznala lásku svému muži Kerndlová.

Ani dlouholetý vztah není překážkou pro oslavu lásky u Tomáše Kluse (38) a jeho manželky Tamary (37). „Nejmilovanější bytosti! Ať je vše v souladu s Tvým dobrým srdcem a není ničeho, co by Tě na Tvé inspirující cestě tížilo. Samé těšení Ti, Tvůj,“ napsal Tamaře Tomáš a přidal srdíčko a svou oblíbenou dvojsmyslnou větu mise: milujeme.

Vášnivý snímek sdílel i Richard Krajčo (47) se svou manželkou Karin, jež svému milému poslala vzkaz na dálku: „Kéž žijeme v lásce každý den. Kéž je nám milovaná bytost stále na blízku. A nemyslím jen fyzickou blízkost, ale hlavně tu uvnitř srdce. Protože, i když se ještě před svítáním Ríša i s dětmi vypravil na cestu domů a já tu zůstala, abych v tichu a samotě pracovala na novém námětu k další knize, i přes tisíce kilometrů, které nás teď od sebe dělí, stále vnímám jeho přítomnost, jako by tu byl se mnou. To je láska. Přeju všem krásného Valentýna,“ napsala.

Nad větou „mám tě rád“ se pak zamyslela herečka Jitka Čvančarová (46). „Ať máte krásný, radostný, šťastný nejen právě ten dnešní den, každý den můžeme říct ,mám tě rád‘, jaké štěstí, že to někomu můžeme říct. Mám vás ráda,“ vzkázala fanouškům oblíbená herečka.

Valentýna i s dětmi slaví herečka Petra Nesvačilová (39) či influencerka Dominika Myslivcová (30). Druhá jmenovaná dostala od svého syna kytku.

„Ten kluk prostě odmalička ví, jak na holky. Krásného Valentýna a plno lásky ne pouze na Valentýna,“ vzkázala Myslivcová. A Petra Nesvačilová přidala srdíčka ke své dcerce. Moje největší láska, krásný Valentýn. PS: Je to milovnice sněhu po mamince,“ prohlásila pyšně.

„Krásného Valentýna, čumáčci,“ poslala vzkaz i Anička Slováčková (29), jejíž fenka Jindřiška se k ní zavrtala do pelíšku. „Jindřišky oblíbená pozice, a může se v klidu spát,“ smála se herečka a zpěvačka.

Zamilovanými fotkami s manželem se pochlubila i herečka Lenka Zahradnická. A také přidala hezké vyznání.

„Nemáme na sebe tolik času, protože prostě tři děti, pes a někdo pracovat musí, ale vždycky, když jsme spolu, navážeme tam, kde jsme skončili. A to není málo. Naopak je to hrozně moc.

Nevyčítat si, nešpekulovat, nediskutovat o tom, kdo je víc vyřízenej, prostě být. Smát se blbejm vtipům jako vždycky, dělat si ze sebe srandu a představovat si, co všechno zažijeme!

Jako šestnáct už nám není, ale vnitřně jsme furt jak dva mladiství,“ napsala Zahradnická, jež má s hudebníkem Michalem dvě děti.

8
fotek

Další články

Načítám