Hlavní obsah
Článek

Bachelor Jan Solfronk a vítězka reality show Sabina Pšádová neslavili Valentýna spolu. Místo romantické večeře ve dvou či jiných líbánek frnkla blondýnka s kamarádkami na dámskou jídlu do Itálie.

„Sabča měla několikadenní dovolenou v Neapoli naplánovanou, tak si užívá tam. Posílala fotky. Vše je v pořádku. Kdyby to neměla naplánované, tak bychom byli spolu,“ řekl Super.cz Honza, který bez Sabiny vyrazil na módní přehlídku, která byla plná jiných krásných dam, a to finalistek Miss Czech Republic.

„Valentýna jsme si užili den před daným svátkem. Dostala kytku, nějak jsme to oslavili. V pátek jsme se ráno rozloučili a ona pokračovala na letiště. Že je na víkend s kamarádkami, je fajn, ať si to užije,“ dodal s úsměvem bachelor Honza.

Žádné mráčky ve vztahu prý nejsou. „Vše je v naprostém pořádku,“ uzavřel Honza, který na akci sám přišel a sám také odešel.

4
fotky

Další články

Načítám