Hlavní obsah
Článek

Snad tři roky se neobjevili bok po boku ve společnosti, nyní ale udělali výjimku. Zpěvačka Lenny Filipová s partnerem Otakarem Petřinou alias Marpem vyrazili na charitativní akci, kterou pořádala Kateřina Žbirková, vdova po Mekym Žbirkovi.

Kateřina je manažerkou Lenny, a tak není divu, že zpěvačka akci s chutí podpořila a také na ní zazpívala. V publiku ji nadšeně sledoval její partner Marpo, se kterým chodí již sedm let.

Oba rádi mluví o hudbě, k soukromí se ale nevyjadřují, a že by společně zapózovali, to by byl skoro svátek. Nyní udělali výjimku a společným snímkům se nebránili. „Přítel se přišel podívat, jsem moc ráda. Doufám, že se mu to líbilo,“ řekla Super.cz Lenny, která zazpívala dvě písně, jedna z nich byla Elvise Presleyho.

„Jakožto rapper se začal věnovat country, umí ocenit dobrou písničku. Kdo by si nezatancoval na Elvise Presleyho,“ dodala s úsměvem zpěvačka.

3
fotky

Další články

Načítám