Článek
Se svými vlasy Jitka Boho (33) příliš často neexperimentuje. Už roky je brunetkou a na extravagantní vlasové kreace ji neužije. Po čase se ale rozhodla svou image trochu vylepšit a nutno říct, že pořádně prokoukla.
Na narozeninový koncert v Divadle Broadway dorazila zpěvačka a modelka s novou ofinkou. „Mám ráda změny, tak jsem vyzkoušela něco nového,“ svěřila se Jitka, které účes velmi sluší. Změnu jí okamžitě každý chválil a podle některých je podobná populární americké herečce. „Vypadáte jako Dakota Johnson,“ napsala Jitce k fotce, kterou sdílela, jedna z fanynek.
Nutno říct, že nebyla daleko od pravdy a určitá podoba s hollywoodskou herečkou tam je. Jitka na pražské muzikálové scéně vystupuje v představení Troja a nyní ji čeká další kus. „Budu v Mýdlovém princi, začínáme za pár dní zkoušet, v dubnu je premiéra, tak jsem zvědavá na tu trému,“ prozradila Jitka, pro kterou to bude druhý muzikál a s nervy na jevišti stále bojuje.
„Těším se na novou roli a nové kolegy, jsou tam úplně jiní lidé než v Troje, takže pro mě jiná zkušenost,“ dodala pro Super.cz během narozeninového koncertu, na kterém nechyběl ani dort. Na jevišti se pak objevila nejen sama, ale například i s kolegy Milanem Peroutkou nebo Pavlínou Ďuriačovou.