Článek
Také slavný brazilský fotbalista Neymar (33) si nemohl nechat ujít tradiční karnevalové veselí v Riu. Hvězdný útočník se letos vrátil do brazilského klubu Santos, kde začínal. Předtím působil pouhých osmnáct měsíců v saúdskoarabském klubu Al Hilal.
Kvůli zranění toho ale moc neodehrál. Po přestupu do Santosu ale viditelně pookřál a spekuluje se o tom, že by se časem mohl přesunout do Barcelony, kde strávil jedny ze svých nejúspěšnějších fotbalových let. Vše ale záleží na jeho sportovní výkonnosti a zdravotním stavu.
Na karnevalu v Riu byl ovšem Neymar ve svém živlu, taneční rej si užíval po boku své půvabné snoubenky. Brazilská modelka Bruna Biancardi (30) čeká s Neymarem druhého potomka a na karnevalu oba dva ukázali, že jim vášeň ve vztahu opravdu nechybí. Kráska si vybrala průsvitný outfit, pod nímž jí prosvítaly kalhotky. Fotbalista má s Biancardi už jednu dceru, Mavii. Ta se narodila předloni v říjnu.
Pár se ale po jejím narození rozešel a Neymar se brzy nato dočkal potomka ještě s jinou ženou. Dcerku Helenu mu přivedla na svět jeho tehdejší partnerka Amanda. Latinskoamerická telenovela ovšem pokračovala, Neymar se vrátil zpět k Bruně Biancardi, jež je nyní opět v očekávání.
Neymar má kromě dvou dcer ještě dospívajícího syna Daviho Luccu, jehož matkou je jeho tehdejší přítelkyně Carolina Dantas.