Hlavní obsah
Článek

Netradičním rodinám se nevěnuje jen politik Jiří Pospíšil. K hojně diskutovanému tématu se vyjádřil, i když trochu v jiné podobě, i Daniel Krejčík (30). Vysekl poklonu nejen svému partnerovi ze seriálu Děcko Andreji Polákovi i synovi v podání Matěje Svobody. A doplnil, že ani jednomu z nich na tom nepřišlo nic divného.

„Máme mu nějak vysvětlovat to, že mu hrajeme náhradní rodiče, ptal jsem se naší produkční Aničky předtím, než mě poprvé představila naše seriálové děcko, malýho Jendu. Pak přiběhlo tohle malý éro. Jmenuje se Matěj Svoboda a už během prvního dne natáčení jsme zjistili, že mu nic vysvětlovat nemusíme. Že je mu s náma dobře a všechno je mnohem víc než normální,“ pochvaloval si herec na sociální síti.

A úplně na pohodu si pak půl roku ve zmíněném seriálu hráli na rodinu a Matěj se nikdy nad ničím nepozastavil. Všem třem prý bylo celou dobu moc fajn. „Nedávno mi tenhle malej kluk psal, že čte moji knížku a že dobrý, dojalo mě to,“ doplnil Krejčík s tím, že mu slíbil, že vezme druhýho náhradního filmovýho tátu a pojedou se za ním podívat na představení, co hraje s dramaťákem.

Jeho slova by si mohla, respektive měla přečíst i senátorka Daniela Kovářová. Zejména poté, co se velmi ostře obula do radního Pospíšila a jeho touhy založit rodinu. Stálo by za to, aby si rozšířila své obzory, které, jak se zdá, příliš široké nejsou. Což je u ženy s jejím vlivem a postavením dost tristní a alarmující.

5
fotek

Další články

Načítám