Hlavní obsah
Článek

Žertovali jsme, že je zvláštní, jak ho musela druhá série Krále Šumavy vyčerpat, i když režisérskou taktovku předal mladšímu kolegovi Damiánu Vondráškovi a jemu zůstala role producenta. Režisér David Ondříček totiž výrazně zhubnul.

„Na druhé sérii jsme šetřili a byl tam horší catering a tolik jsem nejedl,“ smál se David. „Ne, přiznám se, že jsem byl dost tlustej, a byl jsem u paní doktorky, která mi řekla, že bych měl zhubnout. Pracuji na tom asi rok, tak se mi podařilo shodit deset kilo. Ale ještě nekončím. Ale na začátku to šlo lehce, teď to bude horší,“ řekl Super.cz.

Pokud jde o catering na natáčení, ten nevyužíval. „Skoro jsem tam nejedl. Ale já tam ani moc nechodil, protože jsem viděl, že Damián je ze mě nervózní. Spíš jsem mu kryl záda ve všech těch ostatních věcech. Nerad chodím na plac těch jiných režisérů,“ vysvětloval. S výsledkem práce je spokojený. „Pokračuje to v tom duchu, co jsem nastolil,“ mínil.

Další série Krále Šumavy už se točit nebude. „Když už uvidíte závěr, je jasné, že ten prostor už tam není. Ale doufám, že se někdy zase k politickému thrilleru a do tak komplikované doby, jako byla 50. léta a poválečné období, vrátím. To mě láká,“ uzavřel.

4
fotky

Další články

Načítám