Hlavní obsah
Článek

Vyostřené rodinné vztahy mezi mámou Jakuba Prachaře (41) Danou Batulkovou a příbuzenstvem ze strany jeho otce Davida Prachaře nekončí. Teď promluvila Jakubova babička Jana Prachařová, která svou bývalou snachu nemá právě v lásce.

Možná právě kvůli napjatým rodinným vztahům nedorazila paní Prachařová na svatbu svého vnuka Jakuba s Agátou Prachařovou (39), která se konala minulý pátek v Úněticích.

„Podívejte, já o tom nechci vážně mluvit. Batulkovou jsem neviděla od té doby, co se rozvedli, a nemám potřebu to měnit. S kým se nechci stýkat, s tím se prostě nestýkám,“ přiznala Blesku.

Zato se současnou Davidovou partnerkou Lindou Rybovou má vztahy na jedničku. "Ty nejkrásnější," uzavřela loutkoherečka Prachařová.

Související témata:

Další články

Načítám