Článek
Exotická kráska, modelka Ndeshi Panda Nangolo, na začátku ledna zařizovala pohřeb svého bývalého partnera a otce jejího syna Sebastiana. Fotbalista Václav Drobný ve svých dvaatřiceti letech tragicky zahynul ve Špindlerově Mlýně při nebezpečném sjezdu. Modelka byla naprosto zdrcená, s Vaškem už spolu sice nežili, ale jako tátu si ho nemohla vynachválit.
V poslední době ji ale vídáme opět veselou a plnou energie. A vrtalo nám hlavou, čím to je. Ndeshi se jen tajemně usmívala a nechtěla nic prozradit.
Novinku na ni práskl její kamarád Sámer Issa (39) na křtu svého videoklipu, kam ji pozval a chtěl, aby mu odchodila módní přehlídku. To ale nemohla, neboť je těhotná. "Majitelé značky ji odmítli. Ndeshi je totiž těhotná," nechtěně prozradil sladké modelčino tajemství Sámer.